+48 223 070 105

info@onlineperfumy.pl

BLOG


Perfumy z naszej oferty pochodzą wyłącznie od certyfikowanych dostawców. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości, eliminując ryzyko zakupu nieoryginalnych produktów. Perfumy w naszej ofercie pochodzą od tych samych dostawców, od których zaopatrują się perfumerie stacjonarne.

Kupowanie perfum przez internet jest wygodne i bezpieczne

Perfumy to taki sam produkt, jak każdy inny
Perfumy to identyczny produkt jak każdy inny, jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że jak każdy produkt, również perfumy nie są odporne na wady. Do najczęstszych wad zalicza się problemy z dozownikiem, który nie pryska tak, jak powinien. Często można się spotkać z „nieszczelnym flakonikiem. Wtedy do wewnątrz przedostaje się powietrze, które niestety sprawia, że perfumy są mało intensywne. Zapach perfum nie jest taki, jak być powinien, a klient może mieć wrażenie, że perfumy nie są oryginalne lub są złej jakości. Rzadziej się zdarza np. zmiana koloru perfum. Szczególnie dotyczy to perfum, do których produkcji używa się specjalnych barwników.  Jako przykład mogą posłużyć perfumy marki Thierry Mugler. Producent, mimo, że świadomy tej wady, na razie jej nie wyeliminował.

Reformulacja perfum
Jednym z powodów, dlaczego perfumy mogą pachnieć inaczej, niż jesteśmy przyzwyczajeni, to reformulacja. Co to takiego? Czasami producent zmienia formułę zapachu i nie informuje o tym – dystrybutorów, czy sprzedawców lub klientów. Perfumy sprzedawane są w identycznym opakowaniu, pod identyczną nazwą, jednak ich zawartość nieco się różni. Na rynku mogą się przez jakiś czas pojawiać obie wersje, pierwotna i zmieniona. Dlatego można nabyć nową wersję z nieco innym zapachem, lecz nie jest to wada.

Jeden zapach z różnych części świata
Różnice zapachu mogą być spowodowane również tym, że niektórzy producenci różnicują perfumy według tego, na który rynek mają one trafić. Perfumy przeznaczone na rynek europejski różnią się od perfum amerykańskich lub arabskich. Flakonik jest identyczny, nazwa jest identyczna, jednak zapach odrobinę się różni.

Świat perfum ma nieskończoną ilość zapachów. Dzięki sprzedawcom internetowym można wybierać z milionów perfum z całego świata. Wygodnie w domu, kiedykolwiek mamy ochotę i w przystępnych cenach. Zakup perfum przez internet jest nie tylko bezpieczny, ale też bardzo łatwy.
ŹRÓDŁO: http://blog.pricemania.sk/nakupujeme-online/25-kupit-parfum-na-internete-je-jednoduche-a-bezpecne


Zapisz się do newslettera