+48 223 070 105

info@onlineperfumy.pl

BLOG


Perfumy z naszej oferty pochodzą wyłącznie od certyfikowanych dostawców. Tylko tak możemy zagwarantować, aby nasi klienci otrzymali produkty najwyższej jakości eliminując ryzyko dostawy nieoryginalnych produktów. Perfumy w naszej ofercie pochodzą od tych samych dostawców, od których zaopatrują się perfumerie stacjonarne.

Kupowanie perfumów przez internet jest wygodne i bezpieczne

Perfumy to taki sam produkt, jak każdy inny
Perfumy to identyczny produkt jak każdy inny, jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że jak każdy produkt, również perfumy nie są odporne na wady. Do najczęstszych wad zalicza się problemy z dozownikiem, który nie pryska tak, jak powinien. Często można się spotkać z „nieszczelnnym flakonikiem. Wtedy do wewnątrz przedostaje się powietrze, które niestety sprawi, że perfumy są mało intensywne. Zapach perfum nie jest taki, jak być powinien, a klient może słusznie nabyć wrażenia, że perfumy nie są oryginalne lub są złej jakości. Radziej się zdarza np. zmiana koloru perfumów. Szczególnie dotyczy to perfumów, do których produkcji używa się specjalnych barwników.  Jako przykłąd mogą posłużyć perfumy marki Thierry Mugler. Producent, aczkolwiek świadomy tej wady, na razie jej nie wyeliminował.

Reformulacja perfum
Jednym z powodów, dlaczego perfumy mogą pachnieć inaczej, niż jesteśmy przyzwyczajeni, to reformulacja. Co to takiego? Czasami producent zmieni formułę zapachu i nie poinformuje o tym – dystrybutorów, czy sprzedawców lub klientów. Perfumy sprzedawane są w identycznym opakowaniu, pod identyczną nazwą, jednak ich zawartość nieco się różni. Na rynku mogą się przez jakiś czas pojawiać obie wersje, pierwotna i zmieniona. Dlatego można nabyć nową wersję z nieco innym zapachem, jednak nie jest to wadą.

Jeden zapach z różnych części świata
Różnice w zapachu mogą być spowodowane również tym, że niektórzy producenci różnicują perfumy według tego, na który rynek mają one trafić. Perfumy przeznaczone na rynek europejski różnią się od perfum amerykańskich lub arabskich. Flakonik jest identyczny, nazwa jest identyczna, jednak zapach o drobinę się różni.

Świat perfum ma nieskończoną ilość zapachów. Dzięki sprzedawcom internetowym można wybierać z milionów perfum z całego świata. Wygodnie z domu, kiedykolwiek mamy ochotę i w bardzo przyjemnych cenach. Zakup perfum przez internet jest nie tylko bezpieczne, ale bardzo łatwe.
ŹRÓDŁO: http://blog.pricemania.sk/nakupujeme-online/25-kupit-parfum-na-internete-je-jednoduche-a-bezpecne


Zapisz się do newslettera